מדינה עושקת יושביה                    להעביר הלאה

א. אנחנו משלמים המון מיסים:

·      מס הכנסה      -           45%

·      מע"מ             -           16%

·      ביטוח לאומי    -           6%

·      מס בריאות     -           5.5%

·      בנוסף יש מיסי-עירייה ומיסים שונים -ארנונה, אגרת-ביוב, מס-רכישה (על בית) מס-קנייה מס-שבח מס על מכוניות, דלק, אגרת רדיו וטלוויזיה, סיגריות וכו'... ועוד שאר מיסים (על פיקדונות ורווחי-חסכונות, בורסה, מתנות, משחקי מזל, דמי הרשמה, ועוד ארוכה הרשימה)  

למעשה בפועל נשארים לנו ביד כ-22% ממה שאנו מרוויחים  (נשמע מדהים? תעשו חשבון...)

אתם תופסים? אנחנו עובדים ... ומישהו כל חודש, כל חודש לוקח לנו מעל 78% מהמשכורת...

         מתאים לכם?            אם לא  -  אל תתנו לנושא לרדת מסדר היום.

      תחשבו כמה איכות-החיים יכלה להשתפר, אם רק היינו מקבלים עוד 15% מהכסף שלנו ....    ב. תחת הסעיף "קשר עם הציבור" ממש גונבים בלי בושה.

קודם כל האתר הפתוח לציבור:
 http://www.knesset.gov.il/Mk/heb/mkexpenses_list.asp  
       כ ד א י   ל ה כ נ ס!!!

סך כל הסכומים שהוצאו על פי האתר הוא: -.7,733,992.96 ₪ , שבעה מיליון ש"ח ועוד קצת  העומד בראש הבזבזנים: משה גפני  -.122,717.01 ₪

שימו לב לכמה מההוצאות של חברי-הכנסת שלנו, שעליהן אנחנו בעצם משלמים:

          1.         ח"כ קולט אביטל           קנתה פאלם ב  -.1,374 ₪.

2.         ח"כ רוחמה אברהם -     קנתה טלוויזיה ווידאו ב –.3,600 ₪ (מה הקשר לקשר עם הציבור ???) וגם מחשב וציוד –.11,515 ₪ (אחלה מחשב). המחשב לא כלל תוכנות, ולכן הוציאה עוד 1,169 ₪ על תוכנות                                                  למחשב.

3.         ח"כ יולי אדלשטיין -       קנה מחשב נייד במחיר פעוט של -.27,647 ₪ !!!! (במחיר כזה אפשר לקנות 4 מחשבים ניידים מעולים) ,אבל כנראה המסך של הנייד לא  היה איכותי, כי לאחר חודשיים הוא קנה מסך                                          למחשב ב -.4,189 ₪ (הוא קונה רק איכות). ח"כ אוהב להיות מקושר, ולכן שילם על ביפר -.4,559 ₪ ועל מרכזיה טלפונית -.3,172 ₪ .

4.         ח"כ ישראל אייכלר -      אוהב ניירות, ולכן הוציא על הדפסות 15,000 ₪ . הוא גם פריק של גדג'טים, ולכן קנה שני פאלמים -1,865 ₪ ו- 1,640 ₪ .

5.         ח"כ משה גפני -           פתח חוות-שרתים ,ולכן קנה ציוד-מחשבים ב -.86,031 ₪ ??? ואם כל זה לא הספיק, הוא גם קנה פקס + טלפון + מדפסת + דיסק בערך של -.5,299  ₪.

6.         ח"כ יצחק וקנין -           לא אוהב לשטוף כלים, ולכן משלם על כל חודש -.46 ₪ על "שרות ניקוי כוסות". הח"כ מחשביסט ידוע, ולכן קנה פקס + מחשב + נייד +2  פאלם בסכום של -.22,855 ₪ אבל כמה חודשים  לאחר מכן קנה שוב מחשב + מסך + מדפסת + סורק ב-  -.8,246 ₪.

7.         ח"כ יורי שטרן   -           מארגן טיולים לחבר'ה, ולכן שילם על שרותי-הסעה -.6,816 ₪ וגם -.11,800 ₪ ו -.2,950 ₪, ואם תשימו לב, לח"כ כנראה אין רישיון, כי הוא כל הזמן נוסע במוניות. סע באוטובוס !!!

8.         ח"כ שלום שמחון -         אוהב ללמוד על חשבון הציבור: לימוד שפות  –.9,071 ₪ , גם הוא אוהב מחשבים וקנה מחשבים ומדפסות ב -.24,390 ₪

9.         ח"כ אברהם רביץ-         גם כן אוהב לשחק סוליטר, ולכן קנה מחשב נייד + מדפסת + 2 פאלם + מצלמה בסכום מטורף של -.53,602 ₪ !!! וכן הוא קנה עוד מחשב ב -.5,527 ₪.

      
             ואלה רק דגימות ...

           
            

     
אם ניתן לסכם, חברי-הכנסת שלנו אוהבים טכנולוגיה יקרה במיוחד, חלקם הקימו לעצמם    
     אתרי-אינטרנט, חלקם קוראים עיתונים על חשבוננו, כולם מדפיסים כרטיסי-ביקור ונייר-מכתבים על
     חשבוננו, כמעט כולם שוכרים לשכות פרלמנטריות (משרדים). אנחנו משלמים להם על הטלפונים,
     המתנות, המודעות בעיתון, האירוח ועוד ועוד...

חלק נכבד מההוצאות כלל לא קשורות לקשר עם הציבור.

על פי החוק  -  חבר כנסת, שהפסיק לכהן, יכול להעביר את הציוד שקנה לח"כ אחר, או לתרום אותו, מעניין אם זה קורה במציאות.

מדוע הכנסת לא מספקת משרדים, מחשבים, אינטרנט, מדפסות, עיתונים ומזכירות לח"כ באופן מסודר ומוסדי ותחת פיקוח ולא נותנת לכל ח"כ יד חופשית להוציא את הכסף שלי ושלך על ציוד מוגזם ובמחירים מטורפים? אף גוף תקין לא מנוהל בצורה מחפירה כזו !!!

 

אנא העבירו לכל מי שאתם מכירים. וגם לעיתונאים ואנשי-תקשורת.

מהפכה חברתית ?? מרד אזרחי ?? אולי תלמדו מאוקראינה .. לצאת לרחובות !!!

 

לא לתת לנושא לדעוך!!!!


         
המשיכו והפיצו, שההודעה הזאת לא תרד מהאינטרנט!!!!